O Mnie

Bardzo dobry fizjoterapeuta w mieście Gorzów Wielkopolski

Umów się na wizytę

mgr MAGDALENA FIGIEL

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł magistra.

Fizjoterapeuta

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią. W swojej pracy wykorzystuje:

  • nowoczesne, skuteczne metody leczenia
  • elementy terapii NDT- Bobath i PNF
  • terapię manualną wad stóp u dzieci
  • terapię tkanek miękkich
  • kinesiology taping
Przejdź do oferty

Moja Specjalizacja

Specjalizuje się w rehabilitacji niemowląt, dzieci i dorosłych.

Szczególnie bliski i ważny dla mnie jest problem wad stóp u niemowląt i dzieci. Pracuję z maluszkami stosując trójpłaszczyznową terapię wad stóp oraz edukuję z zakresu prawidłowego doboru obuwia dla Małego Pacjenta.
Uwielbiam pracę z dziećmi zarówno tymi najmłodszymi jak i nieco starszymi. Cenię sobie współpracę z rodzicami, którym zawsze staram się dokładnie wyjaśnić problem, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel.
Wspieram kobiety w ciąży, którym pomagam zwalczać dolegliwości bólowe, po porodzie uczę masażu Shantala, by młode mamy same mogły dbać o lepsze samopoczucie maluszka. Wspomagam również mamy, które mają problem z rozstępem mięśnia prostego brzucha po porodzie.

Prowadzę również rehabilitację kobiet po mastektomii już od pierwszego dnia po zabiegu. Jestem autorem pracy licencjackiej na Uniwersytecie Wrocławskim „Wybrane metody rehabilitacji kobiet po amputacji piersi „ – pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu „ Problemy kobiet po mastektomii” oraz pracy magisterskiej w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu „ Wpływ braku piersi u kobiet po mastektomii na poczucie własnej atrakcyjności i życie seksualne”.

Każdego roku odbywam kolejne szkolenia, by wciąż pogłębiać swoją wiedzę w dziedzinie rehabilitacji.

OPINIE PACJENTÓW

Każdy pacjent to osobna historia. Skuteczna terapia to nie tylko ćwiczenia, ale również wsparcie psychologiczne i edukacja. Codzienna praca z ludźmi daję mi wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Bardzo dobra fizjoterapeutka! Szybko pomogła mi uporać się z nieprzyjemnymi bólami!

MAREK

Bardzo sympatyczny i rzeczowy specjalista. Duży plus za atmosferę i indywidualne podejście do klienta.

MAGDA

Bardzo przykłada się do swojej pracy, słucha i pomaga, bardzo dobry specjalista ale też dobry człowiek.

MAMA KASI

PROFESJONALIZM

MIŁA ATMOSFERA

DOŚWIADCZENIE

SKUTECZNOŚĆ

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.