Opis produktu

Powikłania po amputacji piersi są związane z postępowaniem chirurgicznym i dotyczą wielu układów ludzkiego organizmu. Dlatego tak istotne jest wczesne rozpoczęcie rehabilitacji według indywidualnego programu usprawniania. Rehabilitacja zawiera odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń, zasady postępowania w życiu codziennym, oddziaływanie psychoterapeutyczne oraz umożliwia uzyskanie optymalnej sprawności psychofizycznej.

Podstawą wszelkiego szczęścia jest zdrowie

Celem ćwiczeń jest zwiększenie zakresu ruchu oraz siły mięśniowej kończyny po stronie operowanej. Poza tym ważną rolę odgrywa automasaż, który zapobiega zastojowi chłonki i tym samym zmniejsza ryzyko powstania obrzęku limfatycznego. Odpowiednie postępowanie w życiu codziennym wpływa na zachowanie zdrowia, dobrego samopoczucia oraz sprawności fizycznej.

  • Zwiększenie zakresu ruchu
  • Zwiększenie siły mięśniowej
  • Zapobieganie zastojowi chłonki

Jestem autorem pracy licencjackiej na Uniwersytecie Wrocławskim „Wybrane metody rehabilitacji kobiet po amputacji piersi „ – pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu „ Problemy kobiet po mastektomii” oraz pracy magisterskiej w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu „ Wpływ braku piersi u kobiet po mastektomii na poczucie własnej atrakcyjności i życie seksualne”.

   FIZJOTERAPIA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.