Opis produktu

Masaż ciążowy polecany jest kobietom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Charakteryzuje się delikatnymi technikami masażu i odpowiednimi pozycjami ułożeniowymi. Czas trwania uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz ewentualnych wskazań lekarza prowadzącego.

Szczęśliwa mama – szczęśliwe dziecko

Masaż wpływa kojąco na układ nerwowy, oddziałuje na lepszą wydajność układu oddechowego. Pośrednio wpływa również na układ pokarmowy, poprawiając proces trawienia i przemiany materii. Masaż poprawia także oddychanie skórne, przyspiesza obieg krwi i chłonki, co sprzyja odżywieniu masowanego odcinka. Dodatkowo dotlenia i oczyszcza organizm z toksyn.

  • Lepsze samopoczucie
  • Głęboki relaks
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych

Redukuje obrzęki, opory obwodowe, usprawnia odpływ żylny, obniża ciśnienie skurczowe krwi tętniczej, ułatwia pracę serca. Stymulacja układu przywspółczulnego powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, co wprawia zarówno mamę jak i maleństwo w stan głębokiego relaksu.

   MASAŻE

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.