Opis produktu

Każdy z Nas potrzebuje czasem zatrzymać się i odpocząć od codziennych problemów i obowiązków. Jeśli czujesz chroniczne przemęczenie, napięcie emocjonalne – znajdź czas na chwilę odprężenia. Masaż wprowadzi Ciebie w błogi relaks i głębokie wyciszenie, zniweluje napięcie mięśniowe oraz psychiczne.

Zregeneruj siły i dostarcz sobie nową dawkę energii

Masaż relaksacyjny całego ciała przywraca prawidłowy rytm serca, usprawnia krążenie krwi. Ponadto przyspiesza procesy przemiany materii, co korzystnie wpływa na Naszą sylwetkę. Skóra jest ujędrniona, sprężysta, odżywiona i dotleniona. Całe ciało otrzymuje zastrzyk pozytywnych bodźców.

  • Obniżenie poziomu napięcia i stresu
  • Głębokie wyciszenie i błogi relaks
  • Odzyskanie sił witalnych, dostarczenie nowej energii

Rytuał wyciszenia odbywa się w przyjaznej atmosferze, przy relaksacyjnej muzyce, w otoczeniu świec. Po masażu relaksacyjnym możesz cieszyć się zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

   MASAŻE

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.