Opis produktu

Masaż Shantala

Masaż Shantala jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci. Do Europy wprowadzona została przez francuskiego położnika Frederique Leboyer. Forma dotyku wpływa bardzo korzystnie na rozwój i psychikę maluszka. Efektem jest rozluźnienie mięśni, dzieci śpią spokojniej, następuje wzmożone poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Masaż Shantala to przede wszystkim tworzenie niezwykłej więzi pomiędzy mamą i maleństwem.

  • dotyk uspokaja
  • łagodzi kolki

  • wycisza

Najlepiej, kiedy nauka odbywa się w warunkach domowych, ponieważ tam dzieci czują się najbardziej bezpiecznie i spokojnie. Wielu kobietom masaż niemowlęcia pomaga w depresji poporodowej, ponieważ poprawia wiarę w siebie i swoje umiejętności opieki nad dzieckiem. Dlatego polecany jest również rodzicom planującym adopcję. Mama masując maleństwo przekazuje mu swoje uczucia – miłość i akceptację.

   MASAŻE

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.