Opis produktu

Prowadzę rehabilitację osób dorosłych, którzy cierpią na dolegliwości bólowe, zmiany przeciążeniowe kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, bóle głowy, bóle mięśni i stawów, stwardnienie rozsiane i inne schorzenia oraz stany pourazowe i pooperacyjne. Wiele dolegliwości bólowych związanych jest z siedzącym trybem życia, brakiem ruchu, stresem, napięciem emocjonalnym, brakiem snu.

W pracy z pacjentem wykorzystuje jedne z najbardziej nowoczesnych metod terapeutycznych.

Terapia tkanek miękkich to nowoczesny sposób leczenia, który obejmuje zbiór metod różnych szkół mających swoje pochodzenie w ortopedii, fizjoterapii, osteopatii oraz chiropraktyce. Techniki energetyzacji mięśni można stosować u pacjentów z hipertonią mięśniową, przykurczami pochodzenia mięśniowego i łącznotkankowego, obrzękami, zastojami żylnymi, ograniczeniem ruchomości i stawów, które wynikają z dysfunkcji tkanek miękkich.

  • Fenomen rozluźnienia
  • Terapia punktów spustowych
  • Kinesiology Taping

Techniki mięśniowo-powięziowe wykorzystują fenomen rozluźnienia i często efektywnie leczą wzmożone napięcie oraz ograniczenie tkankowe, którego nie da się leczyć w inny sposób. Terapia punków spustowych pozwala leczyć miejsca bardzo wrażliwe, bolesne, leżące w obrębie hipertonicznych tkanek, które pod wpływem ucisku powodują ból promieniujący oraz inne objawy w obszarach ciała odległych od miejsca drażnienia.

   REHABILITACJA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.