Opis produktu

Począwszy od pierwszych kroczków dziecka, możemy obserwować jego postawę. Jeśli Twoje dziecko nieprawidłowo ustawia stopy, ma tendencję do koślawości lub szpotawości kolan, chodzi na palcach, ma okrągłe plecy lub nadmiernie wysuniętą klatkę piersiową, może to być sygnał, że należy rozpocząć terapię. Należy pamiętać, że im wcześniej postawimy trafną diagnozę i zaczniemy program rehabilitacji, tym szybciej osiągniemy założony cel.

Wczesna diagnoza wpływa korzystnie na długość i efekt rehabilitacji u dzieci

Prowadzę rehabilitację dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem Downa, chorobami nerwowo- mięśniowymi, nabytymi uszkodzeniami mózgu, przepukliną oponową- rdzeniową i innymi schorzeniami.

  • Osiągnięcie jak największej sprawności
  • Nowe cele psychoruchowe
  • Wspieranie i stymulowanie rozwoju

W pracy z dziećmi wykorzystuję elementy terapii NDT- Bobath, PNF, , trójpłaszczyznową terapię manualną wad stóp, masaż Shantala, kinesiology taping. Celem rehabilitacji jest likwidacja istniejących deficytów i stymulowanie prawidłowego rozwoju Małego Pacjenta.

   REHABILITACJA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.