Opis produktu

Wspomagam rozwój niemowląt od pierwszych tygodni ich życia. Młode mamy edukuję pod kątem prawidłowej pielęgnacji, karmienia, przewijania, noszenia. Objawy, które mogą niepokoić rodziców to między innymi : asymetria złożeniowa, preferowanie przez dziecko jednej strony ciała, spłaszczenie główki, wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe, prężenie się i wyginanie do tyłu, rozlany brzuszek, brak funkcji adekwatnie do wieku maluszka.

Prowadzę terapię niemowląt z zaburzeniami rozwoju, schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi

W pracę z najmłodszymi pacjentami wkładam całe swoje serce, ponieważ wiem, że rodzice mi ufają i powierzają pod opiekę swoje największe skarby. Współpraca z rodzicami to kolejna istotna część terapii, dlatego zawsze staram się szczegółowo pokazać i omówić każde ćwiczenie, bo to najczęściej właśnie rodzice, ćwiczą później ze swoimi maluchami w domu.

  • Prawidłowa pielęgnacja, sposób noszenia
  • Wsparcie dla rodziców, współpraca
  • Skuteczna terapia dobrana indywidualnie do małego pacjenta

W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii NDT- Bobath, trójpłaszczyznową terapię manualną wad stóp, masaż Shantala, kinesiology taping. Każdego Małego Pacjenta motywuję do działania, aby osiągnął kolejny krok w terapii i uzyskał zamierzone efekty.

   REHABILITACJA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.