Opis produktu

Rozejście mięśnia prostego brzucha jest częstą przypadłością kobiet po ciąży. Dochodzi do rozstępu na boki mięśnia prostego brzucha w obrębie tzw. kresy białej, łączącej ten mięsień w centralnej części. Dzieje się tak pod wpływem zwiększonego wydzielania hormonów – relaksyny i elastyny, które działają rozluźniająco na tkanki okołostawowe.

Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia

Czynnikami ryzyka, które mogą przyczynić się do rozstępu mięśnia prostego brzucha są między innymi : duży płód, ciąża mnoga, nadmierny przyrost masy ciała w okresie ciąży, występowanie rozejścia w poprzedniej ciąży, genetyka, brak aktywności fizycznej przed i w czasie ciąży.

  • Badanie palpacyjne, USG
  • Odpowiednie ćwiczenia z fizjoterapeutą
  • Kinesiology taping

Jeśli podejrzewasz u siebie, że mięśnie nie „zeszły” się po porodzie prawidłowo, nie wiesz jak wykonać badanie, jak ćwiczyć – zapraszam na konsultację!
Ćwiczeń nie należy wykonywać na własną rękę, ponieważ nieprawidłowo wykonane, mogą nawet pogorszyć sytuację.

   FIZJOTERAPIA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.