Opis produktu

Wady stóp są bardzo powszechne i dość szybko można je zdiagnozować i poddać terapii. Nie należy czekać (według powszechnej opinii) że dziecko samo z tego wyrośnie. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dziecko prawidłowo ustawia stópki, coś Cię zaniepokoiło, zapraszam na konsultacje w celu diagnozy i ewentualnego postępowania terapeutycznego w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości.

Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Zukunft-Huber

Prowadząc trójpłaszczyznową terapię manualną opieram się na genetycznie zakodowanych sekwencjach ruchowych, zgięciu w stawie biodrowym i kolanowym, rotacji zewnętrznej i odwiedzeniu, ułożeniu stopy w supinacji z równoległym ustawieniem obu łuków stopy. Prawidłowe ułożenie stopy utrwalane jest bandażowaniem. Ćwiczenia korygujące wykonywane są 2-3 razy dziennie przez rodzica, zakończone bandażowaniem stopy.

  • Stopa płasko- koślawa
  • Stopa końska, stopa piętowa
  • Stopa sierpowata, stopa wężowata

Ćwiczenia i bandażowanie wykonywane są przez rodziców w domu. Często okazuje się, że trójpłaszczyznowa terapia manualna stóp może stać się alternatywą dla zabiegu chirurgicznego.

   FIZJOTERAPIA

  GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt9:00 - 16:00
SobotaIndywidualnie
NiedzielaWyjątkowe sytuacje

   ul. Dekerta 14b/3,
Gorzów Wlkp.

  507 030 063

OFERTA

mgr MAGDALENA FIGIEL

Praca zawodowa jest moją ogromną pasją. Wiem, że pomagając zniwelować ból i dyskomfort, wpływam na poprawę samopoczucia i stylu życia. Priorytetem jest dla mnie skuteczna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a pacjentem to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią.

  • indywidualne podejście

  • najnowsze metody pracy z pacjentem

  • najkorzystniejsze ceny

Przejdź do o mnie

Umów Wizytę

Umówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a ja zrealizuje je priorytetowo. Ponieważ ważna jest dla mnie Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizuje w najkrótszym możliwym terminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.